kurtkoy escort

Haberson24.com |

YouTube telif hakkı sistemini güncelledi

YouTube telif hakkı ile ilgili olan karmaşıklıkları gidermek adına özellikle şikayetçi olanlar ile ilgili olarak kurallar konusundaki karmaşıklıkları gidermek adına sistemi güncelledi.

YouTube telif hakkı sistemini güncelledi
143 views
21 Temmuz 2019 - 21:04

Telif iddialarında daha önce çok fazla karmaşa olduğunu belirten YouTube, yaptığı yeni güncelleme ile daha net olmayı amaçlarken, telif hakkı başvuru şartlarını da biraz zorlaştırdı.elif iddialarında daha önce çok fazla karmaşa olduğunu belirten YouTube, yaptığı yeni güncelleme ile daha net olmayı amaçlarken, telif hakkı başvuru şartlarını da biraz zorlaştırdı.

Detaylı rapor talebi

Yeni telif başvuru yasasına göre YouTube, telif başvurusunda bulunanlarda daha fazla bilgi talep edecek. Özellikle videonun hangi bölümünün telif hakkına tabi olduğunu spesifik olarak belirtmek zorunda olacak olan şikayetçiler, böylece YouTube tarafından da kolayca işleme alınabilecek. Fikri mülkiyet konusunda şikayetçi olanlar başvurularını yine manüel yolla yapabilecekler.

© 2013 - 2020 Haberson24.COM | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.sanalbasin.com üyesidir