Haberson24.com |

Demet Akalın isyan etti!

Bir hayranı, Ben Fero ile çektiği klip için Demet Akalın’ı eleştirdi: Şarkı güzel olmuş da o kıyafetleri giymeseydin daha iyi olurdu! Akalın, hayranına sert yanıt verdi: O Gucci’leri, Ben Fero giymemi istedi. Bu kadar kompleksli olmayın. Bana burun kıvırıyorsunuz ama sonra gidip o kıyafetlerin çakmasını alıyorsunuz.

Demet Akalın isyan etti!
98 views
02 Temmuz 2019 - 13:09

Rap dünyasına hızlı bir giriş yapan Ben Fero’nun ‘Demet Akalın’ şarkısının klibi yoğun ilgi gördü. Kısa sürede 3 milyona dayanan klipte rol alan Akalın, yine tarzını konuşturdu. Baştan aşağı Gucci marka bir kostümle klipte yer alan popçu, eleştirilerden de nasibini aldı.

Sosyal medyada bir takipçisi, “Şarkı güzel olmuş da o kıyafetleri giymeseydin daha iyi olurdu” diye yazınca, Akalın cevap vermekte gecikmedi: Gucci’leri Ben Fero istedi. Bu kadar kompleksli olmayın. Burun kıvırıyorsunuz sonra gidip çakmasını alıyorsunuz. Bırak Gucci’yi, 2 milyon olmuş şarkı. Adıma şarkı yapılmış, gerisi hikaye. Allah size de bu kadar sevilmeyi nasip etsin.

© 2013 - 2019 Haberson24.COM | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. sanalbasin.com üyesidir