kurtkoy escort

Haberson24.com |

Üsküdar Bosna bulvarında yoğun yağış, yol çökmesine neden oldu

Üsküdar Bosna bulvarında yoğun yağış, yol çökmesine neden oldu
135 views
17 Ağustos 2019 - 21:29

İstanbul Üsküdar’da bir sokakta yoğun yağış nedeniyle yol çöktü. Sokak araç ve yaya trafiğine kapatılırken yol kenarındaki elektrik direkleri de yan yattı.

İstanbul’da sabah saatlerinden itibaren etkili olan sağanak yağış nedeniyle Üsküdar Bosna Bulvarı, Göktürk sokaktaki yol çöktü. Sokak araç ve yaya trafiğine kapatıldı. Sel suları nedeniyle kaldırım da aşınırken yol kenarındaki elektrik direkleri yan yattı.

YAPIMI DEVAM EDEN YOL ÇÖKTÜ

Üsküdar Bosna Bulvarı üzerinde yoğun yağış sonrası çöken yolun yapımı devam eden bir yol olduğuğu öğrenildi. Yağış sonrası çalışma yapılan alandaki toprak kayması sonrası olayın yaşandığı açıklandı. Cadde tamamen trafiğe kapatıldı.

Çöken yol ise havadan görüntülendi. Görüntü yağmurun şiddetini gözler önüne serdi.

METREKAREYE 30-40 KG YAĞIŞ DÜŞTÜ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, il genelinde etkili olan sağanak nedeniyle metrekareye ortalama 30-40 kilogram yağış düştüğünü bildirdi.

AKŞAM 8’E KADAR KUVVETLİ OLACAK

Bu arada, yağışın, Boğaz çevresi ve Anadolu Yakası’nda saat 20.00’ye kadar kuvvetli şekilde etkili olmaya devam edeceği bildirildi.

İstanbul Valiliği de, kentteki kuvvetli yağışın gece boyunca süreceğini, sabah saatlerine kadar etkisinin azalarak devam edeceğini duyurdu.

İstanbul'da yağmur hayatı felç etti: bir kişinin cansız bedeni bulunduİstanbul’da yağmur hayatı felç etti: Bir kişinin cansız bedeni bulundu

İstanbul büyükşehir belediyesi yağmurun en çok soruna yol açtığı yerleri açıkladıİstanbul Büyükşehir Belediyesi yağmurun en çok soruna yol açtığı yerleri açıkladı

Üsküdar bosna bulvarında yoğun yağış, yol çökmesine neden oldu

© 2013 - 2020 Haberson24.COM | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.sanalbasin.com üyesidir