kurtkoy escort

Haberson24.com |

Okeyat yeni ara yüzü ile sizlerle

Okeyat yeni ara yüzü ile sizlerle
405 views
30 Ağustos 2019 - 0:46

Son zamanlarda internette popüler olan ve bir çok kullanıcı tarafından tercih edilen sanal oyunlarından okey, aynı zamanda internet kullanıcılarının keyifli vakit geçirmelerine yardımcı oluyor. İlerleyen teknoloji kullanılarak yenilenen ara yüzüyle okeyat kullanıcılara en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.

CANLI OKEY OYNA

İnternette popüler hale gelen sanal oyunlardan bir tanesi olan okey, aynı zamanda katılımcıların keyifli vakit geçirmelerine ve zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerine yardımcı olur. Okey Oyna fırsatlarını değerlendirmek isteyenlerin öncelikle siteye giriş yaparak kuralları öğrenmeleri yeterlidir. Bu sayede daha çok puan kazanma imkanı ortaya çıkar.

Arama motorlarına ‘okeyat’ yazmanız yeterli

Tüm arama motorlarından “okeyat” yazılması durumunda siteye erişim sağlamak son derece kolaydır. Tamamen ücretsiz olan ve mobil kullanıcılar içinde oynama imkanı veren canlı okey oyna sitesinde üye olmadan da okey oynama imkanına sahipsiniz. Google Store ve Play Store’de ‘okeyat’ yazarak uygulamayı cep telefonuna indirebilir, keyifli vakit geçirmenin tadına varabilirsiniz.

Eşli Okey Okey Nasıl Oynanır

Okey, dört kişiyle oynanan bir oyundur. Mynet Okey Oyunun başladığında oyunculara 14 taş dağıtılır yanlız bir kullanıcıya 15 taş verilir ve 15 taş alan kullanıcı oyunu taş atarak başlatır. Okey 106 taş ile oynanır, oyunda toplamda 4 renk bulunur ve her renkli taştan 2 tane vardır ve 2 tane sahte okey vardır yani desenli taş, ayrıca okey oyununda 1 den 13 e kadar rakamlar vardır. Taşlar dağıldıktan sonra kalan son taş ortaya sahte okey olarak açılır ve o taşın bir üstü okey olarak kabul edilir, örneğin ortaya mavi 5 açıldıysa okey mavi 6 kabul edilir, okey taşı tüm taşların yerine kullanabilirsiniz. Okey oyununda amaç aynı renk ve aynı grup taşları yan yana dizebilmektir, aynı grupda en az 3 taş olmak zorundadır. Sırası gelen oyuncu elinin üstündeki kullanıcının attığı taşı alabilir. Çifte nasıl gidilir? Çifte gidilebilmesi için oyuncunun elinde aynı renk ve aynı numaradan çift taşlar olmalıdır. Okey nasıl atılır? Oyuncu elinde bulunan 14 taşı dizmiş ve bitmeye hazır bir oyuncu, oyunu bitirmeyip okeye dönebilir. Burada amaçlanan yere okey atarak oyunu bitirmektir. Okeyde oyun nasıl biter? Elinde bulunan 14 taşı ilk sıraya dizen oyuncu bu oyunu kazanmış olur. Elinde bulunan 15 taşı, yere açılmış olan taşın üstüne koyarak oyunu bitirir. Bir per en az 3 adet taştan oluşmaktadır ( mavi 6,7,8 veya mavi 4, siyah 4, kırmızı 4 gibi. ) 12-13-1-2 perler 2 geçersizdir, 1 ‘den sonra taş dizilemez.

© 2013 - 2020 Haberson24.COM | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.sanalbasin.com üyesidir