kurtkoy escort

Haberson24.com |

AK Parti’den Büyükçekmece açıklaması

AK Parti’den Büyükçekmece açıklaması
266 views
05 Nisan 2019 - 13:39

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, “Tüm İstanbul için iptal başvurusu yok. Büyükçekmece ile ilgili iptal başvurusu yapıldı. Usulsüzlük var, Nüfus Müdürü tutuklandı ama seçimin tekrarı talebimiz reddedildi” diye konuştu.


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Yavuz şunları söyledi:

Büyükçekmece ilçemiz bu seçimlere has usulsüz seçmen kaydını gerekçe göstererek Büyükçekmece’ye ilişkin seçimlerin iptali için başvuruda bulunmuştur. Buna yönelik soruşturma da vardır. İlçe nüfus müdürünün de tutuklandığını biliyorum. İlçe seçim kurulu reddetti. İl Seçim Kurulu’na gidildi, o da reddetti. YSK da gidilecek son mercidir. Arkadaşlarımız gidelim mi gitmeyelim diye kafa yoracaklardır. Şu anda net bir karara varılmış değildir.

Büyükçekmece’de olan anlaşılır gibi değildir. Belediye çalışanlarının ve nüfus müdürünün de içinde olduğu çok manidar geliyor bana. 20 binlerin üstünde bir sayıdan bahsediliyor. Seçimlerden önce yapılan bir usulsuzlük ve organize bir iş gibi duruyor. Sadece oraya ilişkin bir müracaattır.

© 2013 - 2020 Haberson24.COM | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.sanalbasin.com üyesidir